UBP’ye Girne’de büyük sevgi

Ulusal Birlik Partisi Genel Başkanı Başbakan Faiz Sucuoğlu, seçim gezilerine, Girne Açık Pazar, Girne Çarşısı, Girne Belediyesi, Türk Ocağı ve Girne Halk Evi Spor Kulüpleri ile devam etti.

Girne ziyaretinde Başbakan Sucuoğlu’na milletvekili adayları ve Girne İlçe Başkanı Bülent Kutay eşlik etti.  

UBP Genel Başkanı ve Başbakan Faiz Sucuoğlu ve milletvekili adayları, Girne Açık Pazar’da, hem esnaf de vatandaş tarafından büyük ilgi gördü.

Pazardaki tüm esnaf ile tek tek sohbet eden Başbakan Sucuoğlu, esnafın sorunlarını dinledi, hükümetin yeni dönemindeki çözüm önerilerini anlattı.

Girne Çarşısında da aynı ilgi ve sevgi ile karşılanan Başbakan Sucuoğlu, adaylar ve partililerin, turuncu atkılarıyla, Girne çarşısı bir anda baştan aşağı UBP renkleriyle donandı.

 

Sucuoğlu, esnafı dinleyip, görüş alışverişinde bulunurken, sürdürülebilir ekonomik yapı için tek başına iktidar talebini dile getirdi.

Karaoğlanoğlu Sanayi Bölgesi’nde de üretim tesisleri, sanayici ve  esnafla görüşen UBP Genel Başkanı Başbakan Faiz Sucuoğlu ve Milletvekili Adayları, üretim sektörlerini artırma yönündeki desteğe, tek başına iktidar döneminde, daha çok imkan yaratılacağı mesajı verdi...

 Türk Ocağı ve Girne Halk Evi spor kulüplerini de ziyaret eden Başbakan Sucuoğlu’na kulüplerin amblemlerini taşıyan hediyeler takdim edildi.

Başbakan Faiz Sucuoğlu Girne Belediyesi’ne de giderek Belediye Başkanı Nidai Güngördü ve meclis üyeleri ile bir araya geldi.

Kentte devam eden projeler ve yılbaşı hazırlıkları ile ilgili bilgi alan Sucuoğlu, Covid ile mücadele sürecinde, yerel yönetimlere düşen göreve vurgu yaptı; seçim sonucunda hükümete gelir gelmez, yerel yönetimler reformunun, en öncelikli konuların başında yer alacağını söyledi.

 

Belediye personeli ile de sohbet eden Başbakan Sucuoğlu, Girne Belediyesi’nin halka verdiği hizmetlerin önemine değindi.

- Ses Kıbrıs, Seçim 2022 bölümünde yayınlandı
https://www.seskibris.com/haber/8980804/ubpye-girnede-buyuk-sevgi