Teknecik

Son dakika Teknecik haberleri ve Teknecik haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Teknecik ile ilgili 53 haber listeleniyor.

Teknecik Haberleri

Ülke karanlığa gömülecek!

Hem Aksa da hem de Teknecik'te yakıt bitmek üzere. Şu aşamada yeni yakıt alınabilecek mi noktasında belirsizlik devam ediyor.

Kesintiler başlıyor: Yakıt bitti!

Teknecik'te 2 günlük yakıt kaldığı, Aksa'nın da üretimi sınırlandırdığı öğrenildi. Buna göre 2 gün sonra ülke karanlığa gömülecek.

Teknecik'te 3 makine arızalı

Meclis'te konuşan nöbetçi Bakan Taçoy, Teknecik’teki arızalı 3 makinenin olduğunu ve makineler için çalışmaların yapıldığını kaydetti.

225 bin dolarlık ceza Yönetim Kurulu’nda!

Kıb-Tek'e akaryakıt getirmeye hak kazanan Sideral Denizcilik isimli firmanın sözleşmeye uymadığı ve yakıtı geç getirdiği ortaya çıktı. Kıb-Tek, ilgili...

Tatar: Kuzey sahillerinin şansızlığı Teknecik Santrali!

Kıbrıs Türk İnşaat Müteahhitleri Birliği (KTİMB), “Kuzey sahillerinin sağlıklı gelişimi ve bölgenin alt yapı sorunları ile ilgili farkındalık yaratılm...

Termik santral devreye girdi

Erdoğan, Teknecik Elektrik Santralı’nda arızalı olan 60 megawattlık termik santralın tamirinin tamamlandığını ve devreye girdiğini açıkladı.

Yakıt tahliyesinin başlatılmasına karar verildi

Bakanlar Kurulu, M/T Santa Martina gemisinden Teknecik Elektrik Santrali'ne yakıt tahliyesinin, gemiden numune alarak hemen başlatılmasına karar verdi...

Ülke elektriksiz kalmayacak!

Ekonomi ve Enerji Bakanlığı Müsteşarı Şahap Aşıkoğlu, Teknecik Elektrik Santrali’ne bugün akar akıt alımı yapılacağını açıkladı.

Yüzde 300'e varan zam önerisi!

7 Milyon Dolar borçlanan KIB-TEK, bugün ödeme yapacak ve Teknecik Santraline yakıt boşalacak; 12 günlük rahatlama olacak.

Teknecik'te 24 saatlik yakıt kaldı!

Son 24 saatlik yakıtı kalan Teknecik Elektrik Santralinde üretim duruyor.

Teknecik'te arıza!

Teknecik’te iki numaralı buhar türbini kazanında arıza yaşandığı bildirildi.

Teknecik'e iki adet gaz türbini geliyor

2x25 MW Mobil Treyler Gaz Türbini santralının Teknecik Santralı’na tesis edilmesine karar verildi

Yargıya başvurmaya hazırlanıyorlar!

Makine Mühendisleri Odası (MMO); 233/2021 sayılı Kıb-Tek Dizel Santral Majör Bakım Servis Hizmeti ve Yedek Parça Tedariki ihalesinin Kıb-Tek’e zarar v...

Arıklı: "Ruh hastaları beni siyasetten soğuttu"

Yeşil Barış Hareketi Başkanı Feriha Tel, sosyal medyadan yaptığı açıklama ile Teknecik’te kullanılan yakıtın kirli olduğunu iddia etmesi sonrasında Ek...

Teknecik'te kullanılan yakıt kirlidir!

Yeşil Barış Hareketi Başkanı Feriha Tel, sosyal medyadan yaptığı açıklama ile Teknecik’te kullanılan yakıtın kirli olduğunu söyledi. 

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz